Revolution Slider Error: Slider with alias home-how not found.
Maybe you mean: 'benefits' or 'homepage' or 'benefits_mobile' or 'products' or 'home_mobile' or 'how_mobile_m'
Revolution Slider Error: Slider with alias how_mobile not found.
Maybe you mean: 'benefits' or 'homepage' or 'benefits_mobile' or 'products' or 'home_mobile' or 'how_mobile_m'

Meta Akıllı Fabrika Mekanizması

Manuel Üretim Emri
metasmartfactory-manual-production-order
Operatör, Meta Endüstriyel Panel’den üretim emri vererek manuel olarak üretimi başlatır.
Üretim Hattı
metasmartfactory-production-line
Makine çalışırken, veriler Meta Endüstriyel Panel tarafından toplanır ve Güç Analizi teknikleri kullanılarak analiz edilir. Bu süreç boyunca, üretim döngüsü sayıları tespit edilir. Herhangi bir acil durum veya arıza olursa, bu tespit edilir. Güç tüketimi konusunda bir anormallik varsa, algılanır. Olumsuz durumlarda, panel bakım için bir uyarı gönderir.
Gerçek Zamanlı Erişim
metasmartfactory-real-time
Meta Endüstriyel Panel aşağıdaki göstergeleri anlık olarak görüntüler: İş Emri Durumu Üretim Miktarı Çalışan Durumu Makine Durumu Güç Tüketimi Çalışma Zamanları Bir Sebebe Bağlı Durma Zamanları Anomali Tespiti Ayrıca herhangi bir internet bağlantısı kullanılarak Meta Endüstriyel Panele uzaktan erişilebilir.
Her Yerden Erişim (Nesnelerin İnterneti)
metasmartfactory-access-from-anywhere
İşyerinde bulunan yerel bilgisayarın veya evde bulunan uzak bilgisayarın, hatta mobil telefonlarının her yerde ve her zaman kullanılabilmesiyle, Meta Web Uygulaması iş emirlerinin, satış emirlerinin, stokların, depoların, işyerlerinin planlanarak tüm üretim sürecinin izlenmesini ve yönetilmesini sağlar.
Raporlama
metasmartfactory-reporting-3
Bulut teknolojisi kullanılarak, Meta Endüstriyel Panel aracılığıyla makinelerden gelen veriler bulutta toplanır. Toplanan büyük veri, Veri Depolama ve Makine Öğrenimi teknikleri kullanılarak analiz edilir. Büyük veri analizinin sonucunda anlamlı görseller ortaya çıkar. Bu görseller, önceden tanımlanmış kavramlara göre bir rapor oluşturur. Büyük veri analizinin raporları şunlardır:
  • İşyeri Raporu
  • OEE Raporu
  • İş Raporu
  • Çalışan Raporu
  • Durma Zamanları Raporu
  • Güç Tüketimi Raporu